Konservatuar Hazırlık

Konservatuara hazırlık süreci diğer müzik eğitimlerinden tamamen farklı ve ayrı değerlendirilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte uygulanan hazırlık dersleri, kişiye özel olarak planlanmalıdır.
Bizler, Devlet Konservatuarları – Lisans ve Yarı Zamanlı Müzik Programlarına, Eğitim Fakülteleri – Müzik Öğretmenliği Bölümlerine ve Güzel Sanatlar Liseleri gibi yetenek sınavlarına hazırlık sürecinde sizleri, en doğru şekilde yönlendirmekteyiz.
Uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verdiğimiz rehberlik hizmetini ve eğitimleri, bireyin kişisel yeteneklerini baz alarak, en iyi verim alınacak şekilde planlamakta ve uygulamaya geçirmekteyiz.
Akademimiz bünyesinde, konservatuara hazırlık süreci için çalışma günü ve saatlerini, eğitmenlerimizle birlikte karşılıklı belirleyebilir ve zamanı en doğru biçimde kullanabilirsiniz. Kreşendo Sanat Akademisi olarak, tamamı alanında uzman olan eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.
ÖZEL DERSİN AVANTAJLARI

Bu programda, sizinle eğitmenimiz arasındaki bilgi alışverişinin en üst düzeyde olduğu ders şeklidir. Bu şekilde anlatılan konu, öğrenci tarafından en kolay şekilde kavranmış olur. Birebir derste aklınıza takılan bir soruyu eğitmenimize anında yöneltebilirsiniz. Fakat bu durumun grup derste gerçekleşme imkanı daha kısıtlıdır. Birebir derste hatalar anında düzeltilebilir ve bu sayede daha kısa bir sürede ilerleme sağlanır.

Whatsapp Destek Hattı
Mesajı Gönder