Kreşendo Sanat Akademisi

Konservatuar Hazırlık Kursu, Ses Eğitimi, Solfej ve Nazariyat Eğitimi, Bağlama, Piyano, Keman vb. enstrüman eğitimlerini bünyemizde topladığımız sanat akademimiz yani Sanatın Müzik Hali Kreşendo Sanat Akademisi! Müzik yapma aşkını içinde durduramayanlar, yeteneklerini ortaya çıkarmak ya da geliştirmek isteyenler, geleceğini müzik üzerine kurmak isteyenler, bunun için doğru bir adres arıyorsanız işte tam burada biz Kreşendo Sanat Akademisi olarak devreye giriyor ve bu konuda sizlere güler yüz ve keyifle birlikte sonuç odaklı bir eğitim vadediyoruz. Akademimizde müzik anlamında kendinizi iyice keşfedecek, sınırlarınızın ne kadar geniş olduğunu anlayacak ve hedeflerinizi büyüteceksiniz. Vardığınız nokta da sizler mutlu oldukça bizi de mutlu edeceksiniz. Kreşendo Sanat Akademisi olarak sizleri müzik adına yapacağımız dayanışmaya, faydalı ve iddialı eğitime davet ediyoruz. Gelin müziği yaşayarak hedeflerimizi başaralım!

Kreşendo Sanat Akademisi, konservatuar hayali olan gençlere kapılarını açıyor

Konservatuar girişlerinde yanınızda olmak isteyen ve konservatuar hazırlık sürecinde size en uygun eğitim şekliyle yanınızda olacak ve bu sınavlarda şansınızı %100 arttırmayı hedefleyen Kreşendo Sanat Akademisi, konservatuar sınavlarına gireceğiniz güne kadar sizi yalnız bırakmayacaktır.

Konservatuarların müzik bölümlerine, müzik eğitim fakültelerine girmek için gerekli olan kulak, ritim algısı, enstrüman ve Şarkı ya da Türkü seçimi gibi her aşamada sizi,size özel uygulanan bir eğitim programıyla hedeflediğiniz,hayalini kurduğunuz geleceğe hazırlamak için keyifli ve eğlenceli bir ortam hazırlıyoruz.

Kişiye özel uygulanacak eğitim programlarımızı detaylı bir şekilde incelemek için sizleri Kadıköy Göztepe'deki akademimize davet ediyoruz. Sizin için hazırladığımız çayımız ve kahvemiz sıcak hala, soğumadan gelin birlikte içelim.

Vizyonumuz

İnsanlık tarihinin başlangıcından günümüze kadar süreçte her dönemin sanatsal varoluş hikayesi birbirinden farklıdır. Sanat eğitimi ve sanatsal birikimlerin bir sonraki kuşaklara aktarılması, çağlar boyunca farklı eğitim metotları ile gerçekleşmiş ve sanatsal birikimler varlığını farklı metotlarda sürdürmüş, geliştirmiştir. Bu metotlardan en önemlisi usta-çırak ilişkisidir. Hatta sanatsal birikimlerin aktarılması noktasında en etkili eğitim yöntemidir. Sanat eğitiminde Usta-çırak yönteminin geçerliliğinin yanı sıra, bilimsel bir bakış açısıyla ele alınan sanat eğitimi de geçerliliği bilinen bir yöntemdir.

Bilimsel bakış açısıyla verilen eğitimler çoğunlukla konservatuarlar ve sanat eğitimindeki gerekliliklerin farkında olan diğer eğitim kurumlarıdır. Bu bağlamda sanatla ilgilenen her bireyin konservatuar okuyamayacağı gerçekliğinden yola çıkarak KREŞENDO SANAT AKADEMİSİ olarak biz, tüm eğitimlerimizi güçlü ve tamamı akademisyen kökenli kadromuzla usta-çırak metodu ile bilimsel metodu harmanlayarak konservatuar kalitesinde sunuyoruz.

Misyonumuz

Müzik adına tüm çalışmalarımızda bireylerin genç ya da yetişkin ayrımı gözetmeden sanatsal bilgi ve becerilerini geliştirmelerine akademik bir bakış açısıyla yön vermektir. Bu bağlamda bizden hizmet alan bireylerin kendilerine hedef seçtikleri seviyeyi daima en yükseklere taşımalarını sağlamak ayrıca günümüz sanat akımlarıyla şekillenen süreçte geçmişten de beslenerek ulusal ve uluslararası arenada tam donanımlı ve yaratıcı sanatçı yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Whatsapp Destek Hattı
Mesajı Gönder